Продаж і оренда земель принесли Кіровоградській області більше 10-ти мільйонів гривень

За рахунок продажу і оренди земельних ділянок керівництву Кіровоградської області вдалося поповнити місцевий бюджет на більше ніж 10 мільйонів гривень.

Про це проінформували у Головному управлінні Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру регіону. Так, було сказано, що упродовж року на території області було продано 52 земельні ділянки, на яких не передбачене ведення сільськогосподарської діяльності. Загальна сума, отримана в бюджет від продажу даних земель сумарною площею 21,1136 гектар, склала 9,11 мільйонів гривень.

У той же час 63 земельні ділянки площею 581,5038 гектар були надані в оренду. Тепер щорічно бюджет області буде поповнюватися ще на більше ніж 1,5 мільйонів гривень. Також одна земельна ділянка, на якій розташовані об’єкти державної власності, була приватизована. Дана процедура проводилася державними органами, для яких приватизація земельних ділянок – звична справа.

Необхідно підкреслити, що загалом бюджет Кіровоградської області за рахунок продажу і оренди землі у цьому році поповнився на 10,699 мільйонів гривень.

Опубликовано 25.12.2015 06:55