Як позбутися лупи

Лупа – дуже неприємне явище, особливо для жінки. Це приносить дискомфорт, примушує почуватися себе невпевнено. Але спеціалісти ТМ  VitaminClub створили формулу шампуню, до якої входить піритіон цинку та вітамінний комплекс, який ефективно протидіє лупі.

Паритіон цинку визнаний одним з найкращих компонентів косметичної продукції, який застосовується при висиханні шкіри голови. Він має заспокійливу, протизапальну, протимікробну, антибактеріальну та дезинфікуючу дію, завдяки чому ви назавжди забудете про подразнення та свербіння.

Також шампунь проти лупи від Вітамінклуб містить сильний антиоксидант – фулеренову воду. Вона значно покращує стан волосся, робить його сильним, еластичним та блискучим. Цей новий препарат відновлює структуру волосся, запобігає його випадінню, заспокоює шкіру голови. А для нормальної роботи сальних залоз, до його складу входять екстракти шавлії, кропиви та солодки. Регулярно застосовуючи шампунь від VitaminClub, ви назавжди позбудетеся лупи та матимете сильне волосся.

Категории: 

Опубликовано 10.09.2019 13:08